Vaikų kambario baldai

Vaikų kambario baldai

Vaikų kambario baldai

tai ne tik sumažintas dydis, būdingos spalvos ir neįprastos formos. Iš tiesų, kiekvienas baldas vaikų kambaryje sudėtingas ir reikalauja daug pasiruošimo. Galų gale, vaikų kambarys -vieta, kur reikia pailsėti arba mokytis, žaisti ir pasitikti svečius, repetuoti arba žaisti traukinuku, atlikti eksperimentus arba atlikti daug daugiau įvairių užduočių. Todėl vaikų baldai turi būti suprojektuoti taip, kad būtų vienodai išlaikyti visi svarbiausi šiuo kambario bruožai. Taip pat reikėtų atsižvelgti į tai, kad vaikai yra labai individualūs, todėl erdvę galima aiškiai suskirstyt pagal veiklos rūšį. Be to, dažnai yra daugiau nei vienas vaikas. Visa tai nustato specialius reikalavimus kiekvienam vaikų baldui. Štai kodėl standartiniai gaminiai tinka bet kur, bet ne vaikui ir vienintelė išeitis yra vaikų baldai pagal užsakymą.

Baldų įmonė BALDNETA siūlo aukštos kokybės vaikų baldus. Bendradarbiavimas su mumis - tai galimybė gauti gerus baldus už prieinamą kainą.

Apsilankydami vaikų baldų parduotuvėje, pasiteiraukite apie tam tikrų produktų kilmę. Baldai vaikams padaryti iš abejotinų medžiagų gali sukelti rimtų sveikatos problemų, tiek dėl netinkamai apgalvotos konstrukcijos, tiek ir dėl neigiamo poveikio kenksmingų komponentų pigiu baldiniu plokščiu.

Baldų įmonė BALDNETA specializuojasi projektuojant ir gaminant vaikų baldus pagal užsakymą. Ekspertai įmonės projektavimo skyriuje parengs vaiko kambario baldų projektą kuris galės išspręsti visas dabartines problemas bet kokio dydžio kambaryje. Siūlome vaikų baldus ( vaikiškos lovos, lovytės, spintos, rašomieji stalai ir kt. ), kurie būtų saugus vaiko sveikatai. Naudodami aukštos kokybės sertifikuotas medžiagas gamybai užtikriname, kad baldai bus patikimi ir ilgaamžiški