Lauko baldai

Lauko baldai

Lauko baldai

Ieškote gražių ir praktiškų sodo ar lauko baldų savo namams, o gal ieškote baldų savo kavinėj ar SPA salonui? Mes esame tikri - čia rasite tai, ko ieškote, visada pasiūlysime Jums individualų projektą. Jūs būsite maloniai nustebinti įvairių medžiagų ir įvairių stilių įvairovė – klasikinio skonio šalininkams, gerbėjams stiklo ir metalo visada bus iš ko pasirinkti.

Lauko baldai - kokybė Europos lygmenį. BALDNETA įmonė turi ilgametę patirtį baldu gamyboje. Aukštos kokybės baldai nepalieka jokių abejonių, nes mes dirbame tik su gamintojais kurių reputacija yra nepriekaištinga. Lauko baldai yra kaip akcentas labiau papuošti namus. Šiandien jūs negalite kalbėti apie aukšta kokybė be ekologinio patogumo paminėjimo. Atsižvelgiant į šį rodiklį Europoje griežtai laikoma atitinkamų taisyklių ir standartų.

Mūsų įmonė siūlo atskirus elementus ir baldu sistemas, pagamintas iš įvairiu medžio rūšių. Mūsų asortimente baldai, pagaminti iš MDF arba panašių medžiagų kur naudojamas tik medžio masyvas, padengtas emaliu arba ekologiniu lakų. Pinti baldai turi ypatingą žavesį, kuris pabrėžia pirminę formą - gerai pasirinkta spalva kaip pačios medžiagos, taip pat ir priedu.

Taip pat gražūs ir metalo baldai - praktiški ir lengvi aliumininiai, stilingi plieno arba išskirtiniai individualus kompozitiniai baldai.