Spintų gamyba

Spintų gamyba, spintos stumdomomis durimis, stumdomos durys, spintos

Šiulaikinės BALDNETA spintos, spintos su stumdomomis durimis, slankiojančios sistemos, pakabinamos durys, korpusinės ir įmontuojamos spintos, nestandartiniės spintos baldų įmonės Baldneta už ypatingai gerą kainą Vilniuje. Gera kaina gerai ir kokybiškai spintai.
Korpusinės ir įmontuojamos spintos su veidrodinėmis ir stiklinėmis vitražinėmis durimis baldų įmonės Baldneta- vienas iš populiariausių variantų šių spintų rinkoje. Šių spintų didelės paklausos yra keletą priežasčių. Viena iš jų yra - aukštos estetinės savybės. Tokia spinta tuo pačiu metu tarnauja kaip veidrodis ir daiktų laikymo vieta, o pagrindinis elementas - kambario dekoravimas. Protingai naudojant tokių spintų galimybes galite gerokai pakeisti ir praturtinti miegamojo dizainą, gyvenamąjį kambarį, drabužinę, koridorių. 
Taip pat, spintos su stumdomomis durimis, labai gerai tarnauja ribotos erdvės patalpoje. Stiklinės ir veidrodinės spintos durys vizualiai padidina erdvę ir kambarys tampa šviesesnis. Stumdomos durys su veidrodžiu, niūrų koridorių paverčia šviesiu ir erdviu.

Veidrodžio reikšmė spintoms su stumdomomis durimis prieškambariams, miegamiesiems ir svetainėms: reikia pridurti, kad veidrodžiai spintoms su stumdomomis durimis gali padaryti ypatingą paslaugą. Po tokios spintos įrengimo nereikia pirkti, ieškoti tinkamos vietos ir įrenginėti atskirai prieškambario, miegamojo ar svetainės veidrodžio. Didelis poliruotas veidrodis papuoš spintos fasadus ir tarnaus kaip pagrindinis namų veidrodis.

Dar verta išskirti drabužių spintas su vitražiniais fasadais. Priklausymas tai pačiai kategorijai - stiklinės stumdomos durys spintoms , jį užima ypatingą nišą namų balduose. Kai pirkėjas nori pamatyti kažką savo bute trivialaus ir estetiškai tobulo, jis užsisako vitražą - vitražai spintų durims gali būti atliekami iš įvairių stilių ir spalvų. Pasirinkimo gausa leidžia Jums sukurti kiekvieną kartą visiškai unikalius ir vertingus produktus.

BALDNETA su malonumu pristato visą spektrą galimybių plėtrai ir kūrimui spintoms su veidrodžio, stiklo ir vitražo stiklo durimis. Projektavimu užsiima profesionalus projektuotojai, kurie atlieka darbą pagal Jūsų pageidavimus ir reikalavimus, reikalavimus, keliamus moderniems baldams. Mūsų klientams yra garantuojama, kad gaus veidrodines duris spintoms, kurios yra gaminamos naudojant naujausias medžiagas, technologijas ir dizainą.

Užsakyti spintas su stumdomomis durimis baldų įmonėje Baldneta

Spintos su stumdomomis durimis baldų įmonėje Baldneta: funkcionalumas taupantis erdvę, individualus dizainas, universalumas - visos šios savybės yra taikomos spintoms su stumdomomis durimis. Tai nenuostabu, kad šios spintos tapo viena iš populiariausių ir ieškomiausių spintų mūsų šalyje.

Baldneta įmonėje Jūs galite užsisakyti spintų su stumdomomis durimis modelius, kurie ne tik įsilies, bet ir papildys, bet kurių patalpų interjerą.

Gaminant šio tipo spintas, mūsų specialistai naudoja moderniausią įranga, žinomų gamintojų aukštos kokybės medžiagas. Naudojame naujas technologijas ir stebime pagrindines plėtros kryptis spintų pramonėje, kad galėtume sukurti unikalius įvairiu funkcijų modelius namo, buto ar biuro patalpoms.

Mūsų įmonėje galite užsisakyti įvairių konfigūracijų gaminių. Tai gali būti korpusinės spintos modelis su moderniomis stumdomomis duris. Įmontuojamos spintos modeliai montuojamos į nišą, užima kampynes vietas ir erdves po laiptais. Atskirai stovintys modeliai, taip pat gali būti su stumdomos duris.


Kampinės spintos turi daug privalumų ,iš kurių pagrindinė gali būti vadinamas erdvės taupymo ir naudingo ploto padidinimas ir gebėjimas nuslėpti namo ar buto trūkumus. Baldneta specialistai dirbdami su projektu, visada ras geriausius ir originalus sprendimus, kurie leis ne tik efektyviau išnaudoti erdvę , bet ir sukurti unikalų stilingą interjerą.
Mūsų įmonėje galite įsigyti kampinį spintos variantą užsisakyti greitai ir nebrangiai.
Mes visada pasiūlisime keletą variantų, kurie atitiktu Jūsų pageidavimus. Kompiuterinė technika gali padėti projektavimo etape: sukurti eskizą, pamatyti, kaip modelis atrodys pagamintas iš skirtingų medžiagų, taip pat pasirinkti tinkamą stilių. Spintu gamyba, spintos su stumdomomis durimis