Previous Next Play Pause
Biuro baldai Biuro baldai
Virtuvės baldai Virtuvės baldai
Miegamojo baldai Miegamojo baldai
Vonios kambario Vonios kambario
Vaikų kambario Vaikų kambario
Nestandartiniai baldai Nestandartiniai baldai
Spintų gamyba Spintų gamyba
Laminuotas stiklas Laminuotas stiklas
Lauko baldai Lauko baldai
 

Karšti pasiūlymai

ČIA >>

virtuvė turi būti graži

Jeigu Jus jau apsisprendėt dėl virtuvės stiliaus (dizaino)  iš mūsų baldų įmonės, baldų ir buitinės technikos išsidėstimu, vertėtu pagalvoti apie tokią esminę detalę, kaip virtuvės fasado dizainą. Dideliu populiarumu nauojasi modernaus ir klasikinio stiliaus virtuvės:

skaityti daugiau

Spintų gamyba

BALDNETA spintos, stumdomos durys, drabužinės, slenkančios sistemos, stumdomų durų spintos. Aukšta kokybė už gerą kainą. 

Baldai Jūsų namams...

Namo interjeras

Jūsų namo interjeras susideda iš detalių kaip delionė. Užtenka praleisti nors vieną smulkmeną ir subyrės visą interjero charmonija.

Individualus baldų užsakymas – tai bendras kliento ir mūsų projektas. Pagrindinė mūsų užduotis – teisingai suprasti ir realizuoti Jūsų norus ir vizijas.

 

Individualių interero elementų gamyba, - spintos, slankiojančios sistemos, stumdomos durys, rūbinės, vaikų, miegamojo, darbo, biliardinių arba svetainės kambarių vizualizavimas, būtinai reikalauja naujo projekto – idėjos.

Projektas, kuriame realizuojamas ne tik kliento pageidavimas, bet ir įvertinamas stilius, patalpos geometrija ir busimo eksploatavimo įpatumai.

 

Spintos su stumdomomis durimis, stumdomos durys, virtuvės baldai, vaikiskos lovos, lovytes, lauko baldai, miegamojo, biuro baldai ir jų gamyba. 

 

Aktualiu projektų panaudojimas ir mūsų specialistų profesionali pagalba, leidžia sukurti tokius baldus, kurie pasižymi ne tik puikia estetika, bet ir praktiškumu. Stumdomos spintos, virtuvės komplektai, miegamojo, svetainės, lauko baldų gamyba pagal indvidualų užsakymą.